Michal Janeček – stručná biografie

 

Mé obchodní a manažerské zkušenosti vychází z reálné praxe. Nenabízím tedy znalosti čistě akademické, ale pouze takové tipy a triky v obchodním kontaktu, které jsem reálně získal a ověřil si jejich funkčnost v souvislosti s prodejem produktů hmotných (reálně měřitelných), stejně jako produktů nehmotných (retence reklamního sdělení, měřitelných pouze výzkumem), a s prodejem služeb.

 

Své zkušenosti se snažím stále zdokonalovat, ověřovat a prohlubovat, a to jak při své konzultační činnosti, tak v pozici řízení obchodních operací významného dodavatele v oblasti top luxury (oblast luxusních námořních jachet).

 

7 let jsem působil na pozici Country/National Sales Manager v Holandsku, se zodpovědností za distribuční síť v ČR/SR významného velkoobchodu se značkovým a neznačkovým zbožím.

 

5 let jsem z pozice General Manager řídil mediální zastupitelství v ČR a SR s přímou zodpovědností vůči akcionářům ve Velké Británii a Francii.

 

5 let jsem působil v obchodní pozici Senior Sales Manager a měl na starosti komercializaci reklamního prostoru veřejnoprávních TV kanálů České televize.

 

3 roky jsem působil na obchodních pozicích v reklamních agenturách.

 

Na uvedených pozicích jsem získal odborné znalosti a praktické zkušenosti v oblasti tréninku obchodních a komunikačních dovedností, spolu s produktovými školeními.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dejte nám vědět, rádi připravíme řešení.

© 2015 Training Services

Training Services

tel.: +420 728 266 057

trainingservices@trainingservices.cz

www.trainingservices.cz