6. 5. 2015, Praha

 

Sales For Non-Sales

Kurz základních obchodních dovedností v souvislostech pro neobchodní pozice. Co by zaměstnanec jakékoli firmy na neobchodní pozici měl znát, aby ve svém pracovním zařazení byl úspěšnější a prospěšnější, a aby firma zvyšovala svou efektivitu a prosperitu.

Absolvent kurzu se naučí „prodat“ vlastní myšlenku, projekt, či zlepšovací návrh, jak navrhnout změnu v procesu či struktuře firmy, aby nebyla odmítnuta třeba jen pro základní „školácké“ chyby, jak se obvykle stává. Významná část kurzu je věnována základním obchodním dovednostem, jak si efektivně sjednat pracovní schůzku, práce s klíčovými slovy, principům aktivního naslouchání, verbální a neverbální komunikace, apod.

 

 

Praha, 6. 5. 2014

 

No Rookie Quickly

Kurz zaměřený na úplné nováčky v businessu, připravující absolventy škol na situace, které nastávají v souvislosti se samotným nástupem do (prvního) zaměstnání. Program kurzu obsahuje zajímavé tipy a triky, kterých se má nově přijatý vyvarovat, stejně jako držet, aby měl začátek usnadněný a stal se brzo pro firmu přínosem. Kurz vhodný zejména pro střední školy, nástavbová studia, rekvalifikační kurzy.

Absolvent kurzu získá výjimečnou formou podané návyky profesionálního vystupování a projevu při komunikaci v rámci firmy i vůči obchodním partnerům, dodavatelům, klientům, apod. Naučí se a osvojí si dovednosti v oblasti základních prezentačních dovedností, zejména v poskytnutí základní informace, efektivního telefonování, plánování a sjednávání schůzek, apod.

 

 

Dejte nám vědět, rádi připravíme řešení.

© 2015 Training Services

Training Services

tel.: +420 728 266 057

trainingservices@trainingservices.cz

www.trainingservices.cz