Prezentace, se kterými za naším týmem přicházel Michal Janeček, vždy vynikaly profesionalitou, věcností a srozumitelností. Měly jasnou strukturu, obsahovaly užitečné informace, plně respektoval potřeby a očekávání týmu. Michal dokázal tým přirozeně povzbudit a nabít pozitivně laděnou energií.

 

Ladislav Prouza,

Business Development Manager

Office Depot CEE

 

 

 

Já jsem přijal Michala na pozici našeho národního sales managera. Poznal jsem ho jako tvrdě pracujícího profesionálního obchodníka. Jeho široká znalost trhu a pozitivní vztahy se zákazníky významně přispěly našemu obchodnímu rozvoji v ČR.

 

Michael Huber,

Export Director

PF Concept International v letech 2004 - 2010

 

I have hired Michal as our national sales manager. I got to know him as a hard working sales professional. His deep market knowledge and positive customer relations have substantially contributed to our business development in CZ.

 

Michael Huber,

Export Director

PF Concept International from 2004 - 2010.

 

 

 

S Michalem Janečkem jsem se setkala v B2B sektoru, kdy reprezentoval jednoho z našich dodavatelů. Na Michalovi jsem vždy oceňovala rychlou a vstřícnou komunikaci, schopnost postavit se k problému čelem, s cílem aktivně a rychle ho vyřešit. Pracovně byl k zastižení 24/7. Vždy vůči mně dodržel dané slovo. V businessu se vyzná. Spolupráci s ním můžu doporučit.

 

Lenka Daňková,

Marketing Manager

94 Minutes, s.r.o.

 

 

 

Michala Janečka znám jako aktivního člověka – manažera s talentem pro velmi přátelskou společenskou a obchodní komunikaci, schopnost přirozené prezentace a nadhled. Osobně hodnotím pozitivně schopnost předat výjimečným způsobem jeho bohaté obchodní a manažerské dovednosti a zkušenosti získané při práci pro významné zahraniční firmy.

 

Ing. Petr Stoklasa, jednatel,

ALU-SV, s.r.o., Praha

 

 

Dejte nám vědět, rádi připravíme řešení.

© 2015 Training Services

Training Services

tel.: +420 728 266 057

trainingservices@trainingservices.cz

www.trainingservices.cz