Teambuilding je nedílnou součástí života moderních společností, kde vzájemná důvěra, poznání a posilování profesionálních vztahů je klíčem k úspěchu.

 

Budování týmu posiluje vztahy, loajalitu k značce, firmě, stejně jako odbourává negativní jevy, které v týmu často vznikají. Training Services nabízí tyto služby různými formami působení, a to vždy tak, aby vyhovovaly potřebám zadavatele a přinesly očekávaný výsledek. Aktivity nabízíme jak ve volné přírodě, tak v interiéru. Mezi teambuildingové speciály řadíme aktivity na golfovém hřišti, na plachetnici na přehradách i na moři, při potápění v bazénu i na otevřených vodách… Možnosti jsou neomezené.

 

Spolupracuji se zkušenými a ověřenými profesionály, kteří dokáží zážitek proměnit ve výsledek i ve vzpomínku.

 

Eventy jsou příležitosti, jak formálně či neformálně získat pozornost obchodních či jinak společenských partnerů pro svou firmu, produkt, službu, značku, osobu, jak prezentovat novou značku, službu či výrobek, zahájit či ukončit sezónu, výstavu či festival, oslavit obchodní úspěch, dosažení konkrétních výsledků, ocenit pracovníky. Je to mimořádná příležitost, jak pozvat obchodní partnery, partnery či celé rodiny zaměstnanců, nabídnout pobavení, hru, občerstvení či taneční zábavu. Spolupracuji se zkušenými a profesionálními dodavateli a jednotlivé akce organizuji na klíč.

 

 

 

Dejte nám vědět, rádi připravíme řešení.

© 2015 Training Services

Training Services

tel.: +420 728 266 057

trainingservices@trainingservices.cz

www.trainingservices.cz